Když český trh už nestačí, přivedeme vám odborníky z východu.

Máte pocit, že vám na inzerát odpovídají stále stejní kandidáti? Přijde vám pracovní trh v tuzemsku lehce přebraný? Díky náborovým centrům na širokém území východoevropských zemí dosáhneme několikanásobně větších šancí oslovit přesně takového odborníka, kterého potřebujete.

NEZÁVAZNĚ POPTAT SLUŽBU
Recruitment programátor

Pořád vám chybí lidi? Rozšiřte své obzory.

Překročte hranice

Máte pocit, že potřebujete spoustu specialistů, kteří na tuzemském trhu chybí? Využijte naše náborová centra na Ukrajině, Moldávii a dalších východoevropských zemích.

Jak začít?

Sdělte nám všechny své požadavky o vhodném kandidátovi a domluvíme se na podrobnostech naší spolupráce. Využijte náš recruitment naplno.

Výběrové řízení

Po náborové kampani zorganizujeme výběrové řízení, kde vhodným kandidátům představíme vaši firmu a všechny podmínky, které mohou očekávat v nové zemi. Je pro nás důležité, aby se obě strany cítily spokojené.

Péče o odborníka

Vhodnému kandidátovi se postaráme o ubytování. Zařídíme pracovní povolení a víza. Má naši plnou podporu, aby se cítil komfortně v nové zemi.

Odměna pro nás

V případě, že nový pracovník od vás odejde ještě během zkušební doby, seženeme vám náhradu. Naše služby uhradíte až po jeho přijmutí na pracoviště. Vše záleží na dohodě.

Kontakty

Již více jak 25 let se pohybujeme na pracovním trhu v Česku a na východní Evropě. Díky zkušenostem a kontaktům víme, kde přesně nové zaměstnance hledat. My se o vše postaráte a vy získáte spolehlivého pracovníka.

Když recruitment, tak s personální agenturou Europa Recruitment

Jsme personální agentura s oprávněním Ministerstva práce a sociálních věcí.

Na pracovním trhu se pohybujeme již více jak 25 let. Spolupracujeme s nadnárodními korporacemi i malými firmami.

Pomáháme lidem se orientovat v nové zemi. Zařídíme pro ně pracovní víza i vše potřebné.

O každý projekt se stará vlastní tým specialistů na řízení, zaměstnanecký nábor, právo a péči o zaměstnance.

První krok je na vás

Potřebujete lidi k vám do firmy? Zavolejte nám na telefonní číslo 727 842 055 nebo na sebe zanechte kontakt, my se vám ozveme zpět.


    Odesláním formuláře potvrzujete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.