Hlavní stránka Slogan
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Hledáte práci? Pracovní agentura najde Vám vhodnou práci na HPP, brigády, rozsáhlá nabídka práce a brigád po celé ČR

Jsme mezinárodní personální a pracovní agentura se zaměřením na profese řemesla a dělnické profese.

Náš cil je poskytovat zaměstnavatelům a uchazečům o zaměstnání co nejlepší služby a servis, flexibilitu a spolehlivost, proto pracovní agentura si pečlivě vybírá potenciální zaměstnance a vytváříme podmínky ke prospěšně prací, budujeme motivační systém odměňování zaměstnanců.

Zadali jste dotaz kde hledám práci na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo kde hledám brigádu? Nemůžete najít vhodnou práci? Na tyto i další otázky Vám rádi odpovíme a nabídneme Vám řešení.

Uchazečům o zaměstnání personální a pracovní agentura Europa Recruitment nabízí odbornou pomoc. Vyhledáme Vám vhodné zaměstnání. Zprostředkujeme Vám práci dlouhodobého i krátkodobého charakteru.

 

Pokud reagujete na jeden z našich inzerátu nabídky práce nebo chcete byt zařazen do databáze uchazečů o zaměstnání a databáze brigádníků, prosím zaregistrujte se na webových stránkach našeho partnera - pracovního portálu Workmarket. Registrace Vám umožní vyplnit dotazník pro uchazeče o zaměstnání a zabere jen pár minut:

REGISTRACE

  

Navštivte sekci Aktuální pracovní nabídky na stránkach našeho partnera - pracovního portálu Workmarket, kde najdete kompletní seznam aktuálných otevřených volných pracovních pozic. Pokud jste nenašli vhodnou pracovní pozici, vyplňte Dotazník pro uchazeče o zaměstnání na tomto webu.

Hledám brigádu (DPP)

Hledáte brigádu? Naší specializace je především dočasné přidělení brigádníků. Nabízíme brigády, a také provádíme nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr (HPP) těchto profesí:

  • montážní a manipulační dělníky;
  • skladníky;
  • řidiče VZV;
  • technické profese;
  • pracovníky zdravotního zaměření, zdravotní sestry;
  • opatřovatele.

Naše personální a pracovní agentura nabídne Vám celou řadu brigádnických pozic. Naše nabídka práce a nabídka brigád pokryvá mnohé kraje ČR. Najdeme Vám brigády ve městech Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav a v jiných. Způsobem dočasného přidělení (DPP), jako zaměstnanec personální a pracovní agentury Europa Recruitment můžete pracovat pro většinu našich klientů.

 

Naše pracovní agentura podporuje efektivní systém odměňování za provedenou práci, což je klíčem k budování kariéry a produktivní prací.

Našimi klienty jsou zaměstnavatelé, proto všechny služby pro uchazeče o zaměstnání jsou zdarma.

Naší největší hodnotou je lidský potenciál a rozvoj osobnosti.