Najdeme vám zaměstnance dle vašich potřeb

Zadejte nám, jakou kvalifikaci právě potřebujete a my vám najdeme vhodné kandidáty. Je už jen na vás, zda na krátkodobou či dlouhodobou spolupráci. Dle délky pracovní činnosti si vyberete personální leasing, dočasné přidělení zaměstnanců, temporary help nebo brigádníky. V případě potřeby poskytneme i tlumočníka.

  • arrow-right_greenNajdeme ty správné pracovníky.
  • arrow-right_greenVyřešíme veškeré právní formality.
  • arrow-right_greenDopravíme zaměstnance k vám na pracoviště.
Agenturní zaměstnávaní Agenturní zaměstnávaní profese řidič VZV

Využijte agenturní zaměstnance,
vyhnete se tak nedostatku pracovníků.

Kvalifikovaná pracovní síla

Seženeme vám nové zaměstnance z východní Evropy – Ukrajiny, Moldávie a dalších zemí. Díky jejich velké motivaci pracovat, se u vás ve firmě rychle zaškolí a plnohodnotně doplní vaše zaměstnanecké řady.

Smlouvy - naše starost

Ušetřete čas vašim personalistům, účetním a právníkům. Veškeré pracovní smlouvy agenturních zaměstnanců jsou naše starost.

Flexibilita

Máte zrovna hodně zakázek a nedostatek pracovní síly? Využijte naše posily právě na tuto dobu. Záleží jen na vás, na jak dlouho.

Jistota pracovního povolení

Ručíme vám za to, že naši zaměstnanci mají veškerá povolení jako zaměstnanecká karta, daně a pojištění v pořádku. V případě kontroly na vašem pracovišti máte k dispozici naše právní oddělení.

Péče o zaměstnance

Pomůžeme vám pro pracovníky zajistit ubytování, tlumočníka, pracovní pomůcky, koordinátora a spoustu dalších nezbytných věcí.

Čas

Na jak dlouho zaměstnance potřebujete? Jedná se jen o sezónu nebo i několik let? Záleží jen na vás, jaký druh spolupráce si vyberete – dlouhodobý leasing personálu, dočasné přidělení zaměstnanců, temporary help nebo brigádníky.

Dlouhodobý leasing personálu

Dlouhodobý leasing personálu

Hledáte pracovníky na pár měsíců či let? Dejte nám vědět, jakou kvalifikaci sháníte a kolik lidí potřebujete. Veškeré záležitosti včetně pojištění, víz a péče o zaměstnance za vás vyřešíme.

TO MĚ ZAJÍMÁ
Dočasné přidělení zaměstnanců

Dočasné přidělení zaměstnanců

Potřebujete zaměstnance jen na pár týdnů nebo měsíců? Využijte dočasného přidělení zaměstnanců. Postaráme se o veškerou administrativu a vy můžete pracovníky hned naplno využít.

ZJISTIT VÍC
Temporary help

Temporary Help

Hodí se vám personál jen na krátkodobou výpomoc? Najdeme ty správné odborníky a pošleme je k vám. O ostatní záležitosti se také postaráme.

ZJISTIT VÍC
Brigádnici

Brigádníci

Chybí vám pracovníci jen na pár směn či víkendů? Zajistíme vám brigádníky a nemusíte se o více starat. Jejich záležitosti, výplata záloh a odměn jde za námi.

ZJISTIT VÍC

Když agenturní zaměstnávání, tak s pomocí Europa Recruitment

Jsme personální agentura s oprávněním Ministerstva práce a sociálních věcí.

Na pracovním trhu se pohybujeme již více jak 25 let. Spolupracujeme s nadnárodními korporacemi i malými firmami.

Pomáháme lidem se orientovat v nové zemi. Zařídíme pro ně pracovní víza i vše potřebné.

O každý projekt se stará vlastní tým specialistů na řízení, zaměstnanecký nábor, právo a péči o zaměstnance.

První krok je na vás

Potřebujete lidi k vám do firmy? Zavolejte nám na telefonní číslo 727 842 055 nebo na sebe zanechte kontakt, my se vám ozveme zpět.


    Odesláním formuláře potvrzujete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů.